Search found 10 matches

by AnDr3y
Sun Dec 14, 2014 14:21
Forum: Internationala
Topic: Coldplay & Jay-Z - Lost
Replies: 3
Views: 1535

Re: Coldplay & Jay-Z - Lost



Singura care imi place de la ei.
by AnDr3y
Fri Oct 31, 2014 18:36
Forum: Discutii Generale
Topic: Happy Birthday Topic
Replies: 1089
Views: 185995

Re: Happy Birthday Topic

La multi ani !
by AnDr3y
Mon Oct 27, 2014 22:38
Forum: Funny Clips
Topic: Inertie
Replies: 6
Views: 3204

Re: Inertie

Niciodata sa nu ataci pe cineva mai mare decat tine :))
by AnDr3y
Sat Oct 18, 2014 16:54
Forum: Discutii Generale
Topic: Happy Birthday Topic
Replies: 1089
Views: 185995

Re: Happy Birthday Topic

La multi ani celor 2 sarbatoriti !
by AnDr3y
Sun Oct 05, 2014 00:47
Forum: Discutii Generale
Topic: O tura de mountain bike ?
Replies: 6
Views: 2304

Re: O tura de mountain bike ?

Faina bicicleta
by AnDr3y
Sun Sep 28, 2014 13:07
Forum: Discutii Generale
Topic: Happy Birthday Topic
Replies: 1089
Views: 185995

Re: Happy Birthday Topic

La multi ani !
by AnDr3y
Sun Sep 21, 2014 13:07
Forum: Discutii Generale
Topic: Happy Birthday Topic
Replies: 1089
Views: 185995

Re: Happy Birthday Topic

La multi ani ssa ;)
by AnDr3y
Wed Jul 16, 2014 17:59
Forum: Discutii Generale
Topic: Happy Birthday Topic
Replies: 1089
Views: 185995

Re: Happy Birthday Topic

La multi ani ! :P ;)
by AnDr3y
Wed Jul 09, 2014 20:47
Forum: Discutii Generale
Topic: Setari COUNTER-STRIKE [Pentru un joc mai bun]
Replies: 24
Views: 73322

Re: Setari COUNTER-STRIKE [Pentru un joc mai bun]

Eu la steam am -nomssa -nofbo, le am pe amandoua este vreo problema? nu am incercat cate una, da mie inainte imi mergea foarte in reluare pe steam iar de cand am bagat codul ala imi merge perfect. Iar la video din optiuni debifez alea 2 optiuni si restu le bifez?
by AnDr3y
Wed Jul 02, 2014 22:40
Forum: Discutii Generale
Topic: La multi ani !!!!!
Replies: 27
Views: 6864

Re: La multi ani !!!!!

La multi ani !