Waffles

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Locked
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Waffles

Post by VRossi »

Ofer invitatii pe waffles, unul dintre cele mai bune trackere de muzica din lume (alaturi de what.cd). Conditia e sa aveti experienta in materie de trackere, si sa va cunosc din joc. Daca sunteti niste anonimi abia sositi pe ilogic, nu va obositi sa-mi cereti invitatie, fiindca nu o sa primiti.

Image
redulian
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 189
Joined: Sat Nov 01, 2008 17:16
Contact:

Re: Waffles

Post by redulian »

e-mail : edited-- multam :d
Last edited by fpz0r on Wed Nov 09, 2011 19:29, edited 1 time in total.
Reason: :)
http://deadfix.com/wp-content/uploads/2 ... moving.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Waffles

Post by VRossi »

Invitatie trimisa. Editeaza-ti postul, si nu posta mailul in public, ca sa nu fie probleme. Deci de acum inainte, cine vrea invitatie, sa-mi trimita PM cu e-mailul.

P.S.: Toti cei care primiti invitatie, sa nu cumva sa va bata gandul sa faceti fake upload si alte cele, fiindca primiti ban instant, si o data cu voi si eu.
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Waffles

Post by Killaflo »

Cei care vreau invitatie sa i trimita pm la vrossi cu emailu lor, sa nu posteze aici, sau sa vb pe steam
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Waffles

Post by VRossi »

Mai am 2 invitatii pe care le voi da aici, deci cine vrea sa se grabeasca sa-mi trimita PM (sistemul de invitatii e acum deschis dar se poate inchide oricand). Invitatii anytime nu o sa dau.

Later edit: Am dat si ultima invitatie.
Locked