Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm^hAn

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
b0gdan

Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm^hAn

Post by b0gdan »

Buna seara , am decis sa va postez o metoda de a face rost de invitatii gratis pe filelist ... + tutorial cum sa iti maresti ratia facut de mine .

Mai intai treb sa ai un cont Facebook.
Apoi trebuie sa dai un like aici https://www.facebook.com/filelist?sk=app_249347133607 si dupa iti faci cont .

Aici aveti un tutorial facut de cu ajutorul caruia sa va faceti o ratie mare .

Pentru intrebari lasati reply.
Last edited by TiTex on Sat Feb 04, 2012 09:36, edited 1 time in total.
Reason: editat
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by TiTex »

torrentele n-ar exista daca toata lumea ar descarca iar la upload ar trisa sistemul , putin fairplay nu strica
link-ul cu clipul de pe youtube l-am sters pentru ca ce iti arata in el e metoda perfecta de a lua ban (pe trackerele de torrente)
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
b0gdan

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by b0gdan »

Cine il foloseste se expune riscului . Eu l-am folosit pe filelist si pe thefile si nu am luat ban .

Image

Oricum macar chestia aia cu invitatie merge :P
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by TiTex »

se poate si fara

Lasttorrents
Image

FileList
Image

DocsPedia
Image

FreshOn TV
Image
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Hannibal
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 615
Joined: Sun Oct 05, 2008 10:11
Nume Real: Ionut
Location: Behind your FireWall
Contact:

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by Hannibal »

O prostie cu invitatiile.Nu vad rostu sa ai o gramada de invitatii daca oricum nu le poti folosi.Invitatile pot fi trimise doar de clasa de useri VIP.Ca sa ajungi VIP trebe sa faci o donatie sau sa ajuti cu ceva trackeru.Io unu nas dona 5 euro sau mai stiu io cat sa am o steluta acolo si sa pot da invitatie la cineva. Acuma momentan poate da oricine o invitatie pe filelist ca nu mai is restrictionate celelalte clase de useri.Io unu sincer daca nu cunosc persoana respectiva nui dau invitatie,nu ma risc daca el face ceva aiurea sa primesc si io disable din cauza lui ca el face hit&run, injura, comentari inutile etc.
Don't hate the H hate the game
Image
b0gdan

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by b0gdan »

Pe thefiles trebuie sa faci cerere si primesti intre 150 -10 invitatii .

Eu am si fisiere la upload dar folosesc si ratiomaster .
ionela14
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Mon Dec 01, 2014 15:01

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by ionela14 »

Va rog, o invitatie la noaca_ionela[at]yahoo[dot]com . Imi trebuie urgent :loveig:
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by Slay3r »

In primul rand acest subiect este din 2012 ...
In al doilea rand esti noua in aceasta comunitatea, iar primul tau mesaj este o cerere de invitatie pe filelist ... Nu te cunoaste lumea, iar acum invitatiile pe filelist se primest prin donatie (sau sa faci ceva important).

Ca si o sugestie nu iti lasa adresele de email sau date personale pe site-urile unde pot fi vazute de oricine. Avem pm daca chiar vrea cineva sa iti dea o invitatie pe filelist si acolo ii poti da adresa de email ...
The ability to speak does not make you intelligent .
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by Killaflo »

Cum zicea Anonim mai sus invitatiile nu se mai folosesc de mai bine de 2 ani, acuma ii pay to download :).
@ Ionela incearca pe http://www.torrentz.com" onclick="window.open(this.href);return false; gasesti tot ce vrei. (ca un fel de google al torrentelor).
information   Information
Torrentz is a free, fast and powerful meta-search engine combining results from dozens of torrent search engines
Indexing 29,214,491 active torrents from 116,213,041 pages on 30 domains
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by TiTex »

ionela14 wrote:Imi trebuie urgent :loveig:
nu stiu ce crezi ca gasesti pe FileList si nu gasesti altundeva , dar nu se pot trimite invitatii decat de membri VIP de pe filelist ... asa ca daca nu cunosti pe cineva care e VIP acolo nu prea ai cum sa primesti invitatie.
ceilalti chiar daca avem invitatii , nu le putem trimite.

Cred ca ai avea mai mult succes pe pagina lor de facebook -> https://www.facebook.com/filelist" onclick="window.open(this.href);return false;

Si/sau alte trackere romanesti https://www.facebook.com/SceneFz.net" onclick="window.open(this.href);return false; , https://ro-ro.facebook.com/myxz.us" onclick="window.open(this.href);return false;

Un site de torrente public si destul de popular zic eu ca este http://www.kickass.to" onclick="window.open(this.href);return false;
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Invitatii filelist gratis + Tutorial marire ratie By pTm

Post by VRossi »

Eu v-as recomanda sa nu mai folositi trackere publice, nu de alta, dar s-ar putea sa fiti sunati de politie/ISP daca se incalca legi ale copyrightului. Trackerele private sunt mult mai safe.
Post Reply