Messenger 10

Discutii/Probleme/Intrebari/Raspunsuri cu si despre Windows
Post Reply
Juvy

Messenger 10

Post by Juvy »

Salut, am o problema si eu cu mess-ul. Nu pot trimite nici un fisier (mp3, exe, etc) si la poze cateodata face figuri. Care ar putea fi problema, ca deja de vreo 2 ani tot am amanat, dar acuma chiar vreau sa o rezolv. Mersi
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Messenger 10

Post by TiTex »

foloseste o versiune mai veche :)
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: Messenger 10

Post by fpz0r »

Nu mai folosi YM pentru trimis fisiere :)) , le urci pe un host si gata :D.
Image
Juvy

Re: Messenger 10

Post by Juvy »

in loc sa ma duc in spatiu.. o iau inspre grota? mai bine nu. mersi oricum de ajutor :D
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Messenger 10

Post by TiTex »

ai incercat cu versiune mai veche... sau tii neaparat la ymsgr 10 ?
si eu patesc sa mi se blocheze yahoo daca trimit de exemplu un mp3 si o ascult in acelas timp in winamp
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
NeoVirus

Re: Messenger 10

Post by NeoVirus »

La fel patesc si eu daca trimit o melodie in timp ce o ascult. In timp ce trimiti o mel sau ceva anume incearca sa nu o folosesti prin al program si vezi daca merge.
Juvy

Re: Messenger 10

Post by Juvy »

am lasato balta. da asa face daca trimiti o melodie in timp ce o asculti, se blocheaza. e un bug de la ei cred.. pe care majoritatea il are la unele versiuni. TiTex poti inchide topicul. mersi de help :)
Post Reply