Windows deluxe 2010

Discutii/Probleme/Intrebari/Raspunsuri cu si despre Windows
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Windows deluxe 2010

Post by Killaflo »

Cine vrea sa citeasca, cine nu Chestia aia cu rami degeaba pt mn nu conteaza, pt mn ii sa ruleze bn, si faza aia cu 7 cu programele care merg numa pe 7 ii adevarata ia tu un daemon tools oarecare sa vezi daca ti mere, deja cum ai spus facem xp vs 7 si vista. Voi ati venit cu astia si m ati provocat am zis ce are deluxul si gata voi veniti 7, pro si contra nu ca ii modificat sau alte chestii conteaza sa mearga. Ia sa vad cand faceti voi un windows sa vad daca sunteti in stare sa l faceti. Asta nu l-am facut eu, L-am luat si l-am modificat asa puteti sa luati orice win si sa l faceti. Conteaza sa copiati suportul pe ce ii (vista, 7, xp, server) mie mio luat un windows sa-l creez 3-4 ore (offtopic oricum harta de la heroes 3 saptamani) deja sarim cu argumente drastice la windosuri mai bn lasam experti decat noi.
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: Windows deluxe 2010

Post by fpz0r »

Ultima versiune de Daemon tools ruleaza fara probleme pe Win 7 :), cand iei un program iei ultima versiune nu una "oarecare" de acu 3 ani cand nici nu exista 7.
In fine, oricat ti-as explica nu are rost ca nu intelegi, bafta cu XP`ul tau.
Image
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Windows deluxe 2010

Post by Killaflo »

Inteleg frate da azi chiar n-are rost sa ma enervati ca am avut zi grea nu deamon tools de 3 ani ca zici tu ca nu inteleg tu nu instalezi windosuri in fiecare zi si faci compuri daca nu stii cu ce ma ocup in timpul meu liber. Si xp neah n-am zis cai cel mai bun si deluxul asta l-am bagat sa vad ce stie da daca n-ai vazut ce backuri are degeaba iti explic. Na gata cu astia dati tc
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Windows deluxe 2010

Post by Freak »

ce ar fi daca am face un topic XP vs 7, in care sa aducem argumente pro si contra, fara de a ne certa?
Post Reply