Alcool, bicicleta, perete ....

Filme,filmulete,clipuri funny
Post Reply
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Alcool, bicicleta, perete ....

Post by mycroic3 »

Am vazut multe, dar asta... nu am cuvinte. Undeva pe la 0:48 incepe actiunea

SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Alcool, bicicleta, perete ....

Post by SAAB »

Pai... o fi distractiv de la distanta.
In schimb eu vad un caz penal cu o incadrare bunicica la cam 3-5 ani de studiu intr-o inchisoare cu regim mediu de detentie.

Sfatul meu: nu incurajati comiterea de catre orice fel de persoane, aflate sau nu sub influenta alcoolului/sustantelor stupefiante de orice natura, a unor astfel de fapte!
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: Alcool, bicicleta, perete ....

Post by paX »

[Lacrima joke]Nu stiu de ce credeam ca Lacrima a mai plinutz, dar se pare ca e greu totusi. Oase dense.[/Lacrima joke]
In schimb eu vad un caz penal cu o incadrare bunicica la cam 3-5 ani de studiu intr-o inchisoare cu regim mediu de detentie.
Eu vad selectia naturala in actiune. :D
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Alcool, bicicleta, perete ....

Post by SAAB »

Lacrima e slabanog dar are oasele grele :)) se si vede cum cade ca da cu femurul de sparge trotuarul.... Bine ca nu a dat intai cu capul ca ricosa prin alta parte .... stii tu... aerul sub presiune ori sparge recipientul ori da comportament elastic ....

Asta nu e selectie naturala, e prostie grava si cam atat.
Faptul ca agariciu ala ii promitea un shot ca sa se urce pe bicicleta, indica cu exactitate cum sa stea (pozitia cea mai nefavorabila si ale carui riscuri erau cele mai mari) denota ca o face din prostie si cu rea intentie.
Astfel, carutzasul ala poate primi cu lejeritate o acuza de tentativa de omor cu circumstante agravante (utilizarea ca factor de presiune starea avansata de alcoolemie precum si "necesitatea" victimei de a bea in continuare / oferirea unei recompense sub forma de alcool unei persoane in stare de ebrietate) si daca procurorul e mai "cuminte" il poate lasa "numai" cu o complicitate la tentativa de omor/suicid.
Suicidul este la randul sau o fapta prevazuta in CP al oricarui stat si nu duce la incarcerare ci la internarea intr-un centru de tratament. In cazul in care nimeni nu sesizeaza autoritatile acei indivizi au o a doua sansa sa efectueze suicidul. In SUA, cei care nu incearca sa impiedice un eventual suicid desi au posibilitatea sunt faptasi si intra minim la complicitate.
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
ice
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 83
Joined: Mon Mar 09, 2009 00:50
Nume Real: Robert
Location: Cluj Manastur ;)
Contact:

Re: Alcool, bicicleta, perete ....

Post by ice »

Care faceti chestia asta va dau doua beri =))) dar sa fiti treji cand cititi sa nu ma poata acuza Saab de ceva ! :))
I am a son of Earth and starry heaven.
I'm thirsty
Please give something to drink from the Fountain of Memory .

"Hacking is Cool" dumb idea !!!

Image

Image
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Alcool, bicicleta, perete ....

Post by SAAB »


:D

-- Editat --

De fapt .... aci e cate un pic din cativa de pe aci ....


Dane, tu esti ratonu'!
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Post Reply