remi

Gamers zone...
God Of War
Rookie
Rookie
Posts: 162
Joined: Tue Feb 12, 2013 12:51
Nume Real: Andrei
Location: Deva
Contact:

Re: remi

Post by God Of War »

Ambele
Image

http://youtube.com/user/MrAndreiZ0R" onclick="window.open(this.href);return false;

Abonati-va,dati un like daca va place ceea ce fac,fiindca ma motiveaza!
Renegatu

Re: remi

Post by Renegatu »

pe tabla nu joc vin greu cartile ,etalat joc ,cum te cheama pe remi online?pe mine alexandru153 ,poate ne intalnim la un joc etalat
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: remi

Post by [KTK]LaCrImA »

Remi-ul etalat se joaca doar in ligile inferioare , bineinteles il mai practica si amatorii :P
Chiar aseara am facut un remi cu niste prieteni si am baut niste bericica , asa light sa intelegem ceva din joc
Cat despre remi pe internet am o parere proasta .
De aceea se numesc , sau se numeau jocuri de societate sa il joci fata in fata nu sa stai precum gusteru in fata calculatorului.
Se duce pe .... si societatea :)))
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Renegatu

Re: remi

Post by Renegatu »

frate intradevar se joaca face to face ,dar se poate juca si online important este sa treaca timpu si sa te simti bine,pe noi nu ne ai chemat la baute Lacrima?e frumos asa sa bei fara noi? :)) poate data vitoare inviti si pe restu membrilor de pe forum,nu mai fi zgarcit :))
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: remi

Post by SAAB »

Lacrima, tin sa precizez ca esti amator.....
Bere light?!?!?!?!?! Cum ma ?!?!?!?! Ne faci de rusine!!!!!
Discutam intradevar de un remi "pe tabla" prt profi dar stropit cu multa bere/mult vin.

Nimic nu stii ......
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Post Reply