Propunere server war3ft+respawn

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
Post Reply
Jim Morrison

Propunere server war3ft+respawn

Post by Jim Morrison »

Warcraft 3 Frozen Throne (war3ft) is an AMX MOD X plugin developed for Counter-Strike, Condition Zero, and Day of Defeat. It features 8 races (with a 9th that allows server operators to choose custom skills) and 2 shopmenus to extend normal play. http://www.war3ft.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Am intrat zilele trecute pe un server care avea mod :war3ft+respawn.Te da la inceput cu un meniu pentru arma si pistol dupa care apare meniul pentru rasa.Faci level , iti alegi skilluri noi si cel mai important e ca dupa fiecare runda se salveaza xpul.Poti iesi din joc si sa intri a doua zi cu xpul pe care il aveai cu o zi inainte[gen World of Warcraft, Lineage] .Dupa fiecare respawn poti sa iti alegi alte arme sau sa ramai cu setul facut in prima runda.Se pot vedea toate detaliile aici http://wiki.wc3mods.net/index.php/Warcr ... ow_to_Play" onclick="window.open(this.href);return false;

Dupa parerea mea ar fi foarte bine venit un server de acest gen.Eu unul as juca non-stop.Sarbatori fericite!
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Propunere server war3ft+respawn

Post by WoLvA »

si eu sunt pentru dar pt asta avem nevoie de un sv mai performant care necesita $ .
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2697
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Propunere server war3ft+respawn

Post by TiTex »

Eu nu mai hostez nici un alt server de jocuri ... e si asa destul de incarcat, daca vreti puteti cumpara pachete de hosting , care oricum nu sunt scumpe, va fac subdomeniu pt el (nume.ilogicgroup.org) si categorie pe forum si cam atat.
De acolo in colo va descurcati.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
SWAT

Re: Propunere server war3ft+respawn

Post by SWAT »

cache cache :X

cel mai reusit...

v-at-i ascunsa..pe harti.

tero au la dispozitie 30 secunde sa se ascunda poe harta [ 1 - 2 ct au blind in timpul asta ], dupa cele 30 sec, totul se intuneca, tero intepenesc, iar counterii ii cauta cu lanterna, ii gasesc...ii impusca.....

ultimul sau ultimii tero gasiti, a 2-a runda ajung CT :)

mama ce misto e..

pacat ca exista doar un sg server....si mai intra cate un codat...de ne gaseste pe toti :))
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2697
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Propunere server war3ft+respawn

Post by TiTex »

ai citit ce am scris mai sus ? ... si eu vreau multe , dar nu vine nimeni sa imi dea.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Post Reply