Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
Post Reply
SMUCKEY
Newbie
Newbie
Posts: 17
Joined: Thu Jul 09, 2009 04:56
Nume Real: Silviu
Location: HUNEDOARA
Contact:

Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by SMUCKEY »

Salutare din nou ! Stiu ca nu mai am admin pe serverul illogicgroup din cauza inactivitatii pe server . Dar as avea o rugaminte pentru administratorii acestui forum sa aibe macar bunul simt sa ne respectam reciproc. Ma trezesc cu statutul de "Ţăran" pe forum ? :)) si nu stiu daca il merit . In fine , sunt constient ca datorita inactivitatii adminul meu v-a fii oferit alcuiva care este activ . Este ceva normal . Dar atata timp cat am acel "substatut" sau ce este el , nu va pot oferii cuvinte de lauda . Asta inseamna ca toti care sunt inregistrati pe forumul dumneavoastra intra sub acele atributii? :)) . "Peasant" inseamna "Ţăran" pentru cei care nu stiu ..

Probabil nu voi scapa de comentarii siropoase din partea administratorilor (vor spune ca sunt ceea ce relatez in topic). Oferiti respect fata de cei care se inregistreaza pe acest forum si celor care au facut parte din staff-ul acestei comunitati pentru a fii respectati la randul vostru , pentru care voi faceti atata valva. Nu spun ca nu meritati respect , dar oferiti la randul vostru. Prefer sa mi se stearga userul de pe forum decat sa am acel cuvant pe profilul meu.

Multumesc pentru atentie .
Stormrage
Rookie
Rookie
Posts: 256
Joined: Fri Jun 25, 2010 00:18
Nume Real: Razvan
Location: Sibiu

Re: Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by Stormrage »

dak vezi si io am tot "Peasant" asa sunt rankurile la forum probabil ,nu teo facut nimeni "tzaran"
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by TiTex »

Nu inteleg ce legatura are asta cu serverul de HL ... MOVED

exact razvanrellik, iar SMUKEY daca nu iti convin rankurile nu le citi
nu e nimic jignitor e pur si simplu o chestie de evolutie pe forum "Peasant" fiind cel mai mic rank

Daca tu asa intelegi ca te-a facut cineva tzaran e problema ta... sau ca o iei tu in mod literar ca sa ai de ce sa te legi , la fel e problema ta. Credeam ca te duce mintea mai mult de atat.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
SMUCKEY
Newbie
Newbie
Posts: 17
Joined: Thu Jul 09, 2009 04:56
Nume Real: Silviu
Location: HUNEDOARA
Contact:

Re: Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by SMUCKEY »

Pai nu se poate modifica ? Mie mi se pare chiar absurd sa-mi scrie asa ceva pe profil :P Ma gandeam ca ati adaugat vre-un statut mai "rusinos" pe forum si credeam ca fac parte din el :)) . Vad ca deja fac parte din grupul membrilor si nu cred ca mai trebuia adaugata si aceasta "functie" . Imi cer scuze ca nu am postat unde trebuie .
Stormrage
Rookie
Rookie
Posts: 256
Joined: Fri Jun 25, 2010 00:18
Nume Real: Razvan
Location: Sibiu

Re: Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by Stormrage »

Poi ca sa nu mai ai ''Peasant" la profil fii mai activ umpik pe forum,posteaza si u mai mult,pt ca io stiu ca rankurile la forum cresc pe baza la cat de multe posturi ai :) ,asta nu inseamna sa spamezi si sa deschizi topicuri fara rost numa sa itzi creasca ranku pe forum:):P
Image
Shiro
Administrator
Administrator
Posts: 519
Joined: Fri Dec 28, 2007 01:00
Nume Real: Shiro
Location: Cluj-Napoca, Romania
Contact:

Re: Useri normali de pe forum sunt Ţărani ?

Post by Shiro »

Salut. Interesanta discutia.. trebuia sa ma alatur. Smuckey.. eu si cand am fost admin pe server aveam aceeasi titulatura, la fel si acum cand nu mai is... si in plus te rog sa te uiti la data cand am dat eu join pe forum... sa nu mai zic de cand joc pe server... si am aceeasi titulatura...so whatz tha point? Nu ma deranjeaza. Sau ar trebui sa ma consider important si sa ma deranjeze?
Post Reply