salut..am o mica problema

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
I willStealYour Soul
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 142
Joined: Sun Mar 07, 2010 20:07
Nume Real: Tiberiu
Location: Timisoara
Contact:

salut..am o mica problema

Post by I willStealYour Soul »

Pe forum am numele de constantin.... as vrea sa stiu si eu cum il pot schimba in "I will steal your Soul" ? din setari nu merge ...ca am incercat...din panou de acolo...careva care ma poate ajuta cu ceva sugestii ? :D ms anticipat :) :ilogiclove: :loveig:
I will steal your Soul
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by Freak »

Aia cu rosu ti-l pot schimba
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: salut..am o mica problema

Post by paX »

Prea lung. Maxim 20 de caractere. Ce zici de "I'll steal your Soul"? Sau daca ai alte alternative.
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: salut..am o mica problema

Post by Slay3r »

Dar poti sa-ti pui tu la Custom Title, acolo la modificare profil. Si ai acolo 45 de caractere ... Oricum daca iti pune "I will steal your Soul" inloc de constantin cu ala te vei conecta.
The ability to speak does not make you intelligent .
I willStealYour Soul
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 142
Joined: Sun Mar 07, 2010 20:07
Nume Real: Tiberiu
Location: Timisoara
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by I willStealYour Soul »

Daca poti punel " I willStealYour Soul " asa Pax ... cu spatiu intre I si w , r si S asta v-a fi username-ul meu in loc de constantin nu ? daca da super.... punel pe asta multumesc mult X


da ms Freak ..... nu merge Anonymous ca am cautat...nici nu am custom title :O vedem ce rezolva maestru X :)
I will steal your Soul
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: salut..am o mica problema

Post by Slay3r »

Poate nu ai acces la Custom Title, din cate stiu eu membri obisnuiti nu au acces la Custom Title (poate nu ti s-a dat acces ...).
Vezi cum are Freak - Infernal Majesty, pax - kalashnikov sau eu Anonymous, acolo iti poti pune si tu I will steal your Soul (ai la dispozitie 45 de caractere).
The ability to speak does not make you intelligent .
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: salut..am o mica problema

Post by paX »

Pai, atunci nu mai bine ti-l fac IwillStealYourSoul?
I willStealYour Soul
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 142
Joined: Sun Mar 07, 2010 20:07
Nume Real: Tiberiu
Location: Timisoara
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by I willStealYour Soul »

Si atunci de ce mai imi spui de custom title daca nu am acces anonymous....nu pot rezolva fara acces nu ?

pune-l cu spatiile alea X ms fain :* :loveig: sau...cum as putea primii acea "putere" acel acces? !!
I will steal your Soul
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: salut..am o mica problema

Post by paX »

Ti-am pus la custom title. Ar tb sa ai si tu Custom Title. Anonymous doar incerca sa te ajute.
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by TiTex »

constantin wrote:Si atunci de ce mai imi spui de custom title daca nu am acces anonymous....nu pot rezolva fara acces nu ?

pune-l cu spatiile alea X ms fain :* :loveig: sau...cum as putea primii acea "putere" acel acces? !!
cum nu ai acces ?

User Control Panel (UCP) -> Profile -> Edit Profile (va fi selectat implicit, si dai mai jos pe pagina vezi ca e acolo)

confirma daca e asa sau nu.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
I willStealYour Soul
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 142
Joined: Sun Mar 07, 2010 20:07
Nume Real: Tiberiu
Location: Timisoara
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by I willStealYour Soul »

Da multumesc....treaba e ca daca vreau sa mi schimb si acolo unde este constantin nu ma lasa....e "inghetat" sau trebuie sa complectez si campurile de mai jos cu adresa de email,parola....etc..ca sa-mi pot schimba numele de constantin.... ?


...nu merge de acolo Titex ....cand dau clik pe nume sa scriu altu nu ma lasa....dupa ce dau edit profile este edit account settings.... si aici primul camp este cu numele "constantin" si nu pot sa-i fac nimic ca sa il schimb....altceva ce sa-i mai fac inafara de a sterge contul si sa-mi fac altul....de la 0 .....alta idee nu am...
Last edited by I willStealYour Soul on Sun Aug 31, 2014 21:55, edited 1 time in total.
I will steal your Soul
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by TiTex »

nu poti schimba numele (username-ul) , nu vad de ce ar avea cineva username de mai mult de 20 de caractere asa ca nu am sa maresc limita chiar daca se poate
numele de utilizator il poate schimba un administrator daca cere un utilizator
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: salut..am o mica problema

Post by paX »

Username-ul e "constantin".

Custom title e "I Will Steal Your Soul".

Iti pun username "I willStealYour Soul" daca asta vrei, dar gandeste-te ca va trebui sa-l bagi de fiecare data cand te loghezi.
I willStealYour Soul
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 142
Joined: Sun Mar 07, 2010 20:07
Nume Real: Tiberiu
Location: Timisoara
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by I willStealYour Soul »

de ce sa-l bag de fiecare data ca bifez acolo sa-mi ramana salvat username-ul si parola...nu?

-- Editat --
TiTex wrote:nu poti schimba numele (username-ul) , nu vad de ce ar avea cineva username de mai mult de 20 de caractere asa ca nu am sa maresc limita chiar daca se poate
numele de utilizator il poate schimba un administrator daca cere un utilizator


Pai daca se poate pune si tu 3,4,caractere in plus sa-mi incapa numele :D
I will steal your Soul
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: salut..am o mica problema

Post by TiTex »

intelegi ?
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Post Reply