salutare

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: salutare

Post by WoLvA »

daca primesc reclamatii atunci normal ca ma pun spec si ma uit pe respectivul.
Image
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: salutare

Post by VRossi »

Daca ar fi sa ne luam dupa fiecare jucator care reclama un codat si sa trecem spec nu cred ca am mai putea juca in conditii relativ normale. Eu aproape niciodata nu trec imediat spec doar fiindca zice un jucator ca cineva e codat, exceptie ar fi cazurile de aim pur, cand curg headurile prea repede. Prima data incerc sa analizez situatia atunci cand sunt mort, si pe urma daca am banuieli serioase in privinta celui reclamat trec spec. Sunt situatii cand chiar jucatori cu experienta si skill (gen bow wow, ja) au reclamat "codati" eronat... Chiar si noi adminii ne inselam de multe ori in privinta unor jucatori.
SAS
Newbie
Newbie
Posts: 33
Joined: Mon Oct 26, 2009 22:33
Nume Real: Marius

Re: salutare

Post by SAS »

Eu cred ca deja ne lungim serios...de injurat nu l-am injurat, daca s-a simtit jignit ca am atras atentia intr-un mod probabil mai ostentativ scuzele mele...

Insa este urat sa primesti gag....cand altii joaca cu coduri...asta este defapt problema.

Nu ma intereseaza ca ar fi fost vorba de UnU, Wolva, Pax, etc. sa primesti gag ca iti zici "oful" i nasol....

Sper ca ne-am inteles...nu am nici o problema cu Unu asa cum nu am cu nici unul dintre voi....

Va multumesc.
S.A.S
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: salutare

Post by paX »

Cred ca totul se rezuma la... adminii nu inteleg jucatorii si jucatorii nu inteleg adminii.

Adminii cred ca jucatorii ar tb sa stea tot timpul cuminti in banca lor.
Jucatorii cred ca adminii sunt datori sa gaseasca codatii ca niste anticheat-uri extra performante.

Vestea proasta este ca si adminii si jucatorii sunt oameni, deci nu vor sta cuminti tot timpul in banca lor si nu vor gasi instant orice codat.

Vestea buna este ca si adminii si jucatorii sunt oameni..... adica, pot invata sa fie mai toleranti unii cu ceilalti.

Vestea si mai buna e ca si adminii si jucatorii vor un server mai curat, doar ca uneori nu stiu sa se exprime pe intelesul celorlalti. Adica, suntem toti in aceeasi echipa: oameni care vor sa se simta bine pe server.... deci n-are rost sa va intoarceti unul impotriva celuilalt....
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Re: salutare

Post by Miyagi »

@UNU: La faza in care am scris ca adminul nu reactioneaza, nu m-am referit la tine si la cazul acesta, a fost o exceptie, o generalizare...(Pana in momentul acela nu a fost specificat ca ai stat spec si haterul a iesit.)

Ma bucur ca tindem spre intelegere, si cu cuvintele unui mare poet, Guta parca, "mai lasa de la tine, mai lasa de la mine..." o sa fie bine :)). Asta e comunitatea IG, membrii vechi sa se inteleaga macar, conteaza cat 100 noi "de o zi".

Distractie in continuare pe sv si pe forum! :)
Post Reply