Un forum mai interesant

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
Post Reply
HITMAN

Un forum mai interesant

Post by HITMAN »

Daca se poate ar fi bun pe forum un chat in care sa vorbim cu toti eu am fost pe multe forumuri si aveau chat as considera asa ca ar fi mai interesant , asta ar fi o micuta sugestie . :)
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Un forum mai interesant

Post by TiTex »

se poate incerca...dar sincer sa fiu eu nu ii vad rostul
sunt atatea programe de IM , la ce mai trebuie chat si pe forum ?
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
HITMAN

Re: Un forum mai interesant

Post by HITMAN »

A-si fi considerat ca era mai bine dar nu este o problema oricum e interesant asa cum este! \m/
Kabal
Newbie
Newbie
Posts: 29
Joined: Sun Jun 21, 2009 02:41
Contact:

Re: Un forum mai interesant

Post by Kabal »

Ar fi o chestie cu chat-ul pe site... aici ar fi numai jucatorii, iar dak ai un loc aici mai schimbi o idee in fuga eventual ceva pentru anumiti ochi (cum ar fi un id sau un nr de tel) in PM. Oricum, care doreste poate sa foloseasca chat-ul din site-ul meu, dar cred ca ar fi mai la indemana aici. Se poate relationa si fara... dar daca nu ai timp (sau chef :P ), TiTex, da-mi un semn si fac eu o pagina-chat pentru ilogic.
Re5pect \m/
Post Reply