Il vad si pe saab pe aici :)))

Imagini funny .... postati aici
Post Reply
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by mycroic3 »

SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by SAAB »

:)) Bai, hai sa fim intelesi: Pho e nr 1. Asa a fost declarat de insasi nevasta-sa/barbat-su Wolva.
Eu cad pe locul doi probabil, asta daca nu isi revendica titlul Pixi sau Volume.
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by Pixar »

Ce loc doi visezi, treci acole in spate la rand.
~
Image
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by SAAB »

Na ca nici pe 2 nu mai sunt :)) .... Am decazut de tot =))
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by Slay3r »


Asa il vad eu pe SAAB dupa ce merge la acest "eveniment" si probabil o sa dea vina pe forta gravitationala (si poate ar avea dreptate il trag lichidele consumate in jos).
Last edited by Slay3r on Fri May 16, 2014 00:14, edited 2 times in total.
The ability to speak does not make you intelligent .
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by Freak »

Sa nu zici ca am din nou motiv sa-mi antrenez toleranta la alcool. Pfai doamne, de cand astept acest moment. Saab e posibil sa mai pici un loc :))
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by mycroic3 »

freak deja o inceput, nici avatarul nu ii se mai vede :)))) s-o imbatat avatarul inaintea lui =))))
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by Freak »

Mda, saracu avatar nu tine pasu, ori am avatar slab, or voi nu ati baut inca destul sa va dispare avataru :))
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by SAAB »

In opinia voastra, si in ritmul asta , ajung sa cred ca de fapt sunt "curat" din acest punct de vedere :))
Nu imi trebuie hegemonia in acest top.... ma multumesc si cu un loc sub podium.... sub podium de beat ce voi fii de fericire ca nu sunt pe el .... :))
Gandeste-te ca daca pici de la locul 1 ai ceva mai mult de un metru pana la sol, timp in care poti rasturna paharul, sparge sticla etc. Dar daca stai la talpa podiumului, poti bea linistit ca nu sunt pericole :))
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by [KTK]LaCrImA »

Va anunt cu tristete si durere in suflet ca am decazut, nu mai pot tine pasul cu generatiile care apar. Oficial am fost desemnat castigator, neoficial am fost depasit de catre doua fete , una din ele eleva la Liceul de Arta , 16 ani , iar a doua este studenta la Stiintele Naturii , anul 5 , lucrarea ei de diploma se numeste ''Pomicultura si viticultura din tara noastra'' am inteles de la prietenele ei ca teorie nu prea stie dar la practica e AS.

Pe aceasta cale vreau sa informez ''Asociatia betivilor anonimi din Romania'' sa adopte masuri urgente pentru a nu intampina probleme pe viitor, de genul celor mentionate mai sus . Tot pe aceasta cale rog toti colegi care credeau ca sunt buni inca in ceea ce fac sa se apuce urgent de antrenament pentru a nu fi facuti de rusine , pe cei sub 18 ani ii rog insistent sa ramana la lapte si cola pentru a nu ne strica imaginea cladita cu munca si sudoare de-a lungul timpului.
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by SAAB »

Ma Lacrima, ai uitat sa dai un titlu decent petitiei ....
Eu zic sa o intitulezi : "Ultima dorinta a unui batran betiv campion"
Tare dramatic esti..... Insa nu imi explic un lucru: de ce nu spui nimic despre cum ai detronat campionul anterior? Oare nu ai fost si tu la fel de "feroce" in manuirea paharului si sticlei asemeni celor tineri din prezent? Eu cred ca erai spaima sticlelor din tot nordul tarii si mai cu seama printre putinii sustinatori infocati ai sticlei de vin infinite ( un proiect similar cu cel cumparat de MO - sticla de vodca infinita, din care maestrul emerit MO a vrut doua bucati.... just in case ... sa fie...)
Pasim iata pe un drum bine batatorit al evolutiei. Caz in care rog si eu batranii veterani sa inceapa sustinerea jocurilor olimbice avand urmatoarele discipline:
Halbere
Sticlism
Suta de metri Bere
Haltere stilul Smulgerea dopului
Gimnastica bahica si nu in ultimul rand,
Culturism la damigeana (un deca, doi deca si proma eliminatorie cinci deca zaibar)
Olimpiada va fi binecuvantata de insusi domn presedinte Traian Basescu.
De altfel, va prezint mai jos un mod corect de expunere a evolutiilor si arbitrajului de catre comentatorii acreditati:

https://www.youtube.com/watch?v=eAmg8CgP8cw" onclick="window.open(this.href);return false;

Cu deosebita stima,
Un mic drojdier.
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by paX »

Nu stiu ce sa zic LaCri(s)ma. Daca ma uit la filmuletul lui Slayer, eu zic ca te ti bine inca. Se vede care iti este prioritatea, caci nicio sticla nu s-a spart, nicio picatura nu a picurat degeaba in timpul realizarii filmului.
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by mycroic3 »

coniaccanoe :) ai utiat de el si de sfanta sarbatoare, pe care Saab o cinsteste in fiecare zi, "Intrarea in pivnita si iesirea in 4 labe" sau bea cum bea moldovanul, de 4 ori pe an "le Craciun, den Hram, la Paste si in fiecare zi"
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Il vad si pe saab pe aici :)))

Post by SAAB »

Uitasem coniaccanoe .... :))
Ma bucur ca ni l-ai reamintit stimabele prim secretar de partid. :)) Teoretic meriti o halba, dar practic o bem noi in cinstea ta! :))
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Post Reply