Uefa Champion's League

Discutii cu si despre orice sport
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Uefa Champion's League

Post by [KTK]LaCrImA »

E bun si egalu :P
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
calatorul

Re: Uefa Champion's League

Post by calatorul »

Din ce am vazut din meciuri si Byern are un joc bun acum si posibil sa fie un adversar bun lui Barca, dar daca Barcelona joaca cum stie sa joace cel mai bine si trece de Milan castiga sigur Liga :)
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Uefa Champion's League

Post by Slay3r »

Eu zic ca nu are sanse, desi este foarte buna. O demonstrat Milan ca o poate bate si se va califica mai departe.
The ability to speak does not make you intelligent .
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Uefa Champion's League

Post by Pixar »

Nu prea cred ca are Barca sanse, ar avea daca ar intalni o alta echipa, dar cu Milan, cei mai smecheri dintre toti, cu un stil aparte ....gen, faza de nimic si dau gol, iar pe contraatac Milan e ucigator, tinand cont ca Barca este obliagta sa atace, ma indoiesc sa se califice.

Dar mingea e rotunda si orice e posibil, doar ca probabilitatea e foarte scazuta in opinia mea.
Image
bow_wow
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 109
Joined: Fri May 20, 2011 19:56
Nume Real: Robert
Location: arad
Contact:

Re: Uefa Champion's League

Post by bow_wow »

Eeeeee, vedem in retur. Acolo zic ca bate Barca 3-0 :P
Hai Barcelona !!!
Image
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Uefa Champion's League

Post by [KTK]LaCrImA »

Eu sper sa castige Milan :), oricum pleaca cu o sansa in plus si sper sa profite de ea:)
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Uefa Champion's League

Post by VRossi »

Pe cine mizati in finala?

Semi-finalele au fost unilaterale... nemtii au fost peste tot. :D

Eu cred ca va bate Bayern, insa mi-as dori sa castige BvB... asa, doar ca sa castige cei cu sansele mai mici. In rest, sezonul viitor sper sa fie al lui Juve.
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Uefa Champion's League

Post by TiTex »

mereu avem tendinta sa tinem cu echipele mai slabe ... mai ales daca nu avem o favorita
si eu as vrea sa castige BvB dar daca ne uitam ce a fost in campionat ... putin probabil ca au sanse sa se opuna lui Bayern , si sa fim sinceri acum la cat ghinion au avut pana acum chiar merita sa castige si cu M.U. in 99 sau anul trecut cu Chelsea
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Uefa Champion's League

Post by VRossi »

Sunt de acord cu tine... Bayen, Juve si Benfica sunt cele mai ghinioniste echipe, au cate 5 finale UCL pierdute. :|

Bayernul a luat macar 4 titluri, insa Juve si Benfica, sunt cu adevarat lovite de soarta, 2 titluri, 5 infrangeri. Mi-a parut rau de Benfica in finala Europa League... din nou ghinion.

Totusi, come on BvB. 2 goluri Reus... asa de ciuda, ca-l ia Bayernul pe Neymar (daca tot li se aseamana frizura).
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Uefa Champion's League

Post by Slay3r »

Bayern o pierdut si in 2010 finala cu Inter si in 2012 cu Chelsea, ar merita sa castige, cel putin dupa ce o aratat ca poate.
The ability to speak does not make you intelligent .
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Uefa Champion's League

Post by Pixar »

Cand a inceput CL am zis ca Dortmund o sa bata tot, si ia cupa.

De puneam 5 lei pe ei la inceput acuma eram om bogat:)(desigur daca castiga cupa).
Image
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Uefa Champion's League

Post by Killaflo »

Aici nu mai conteaza sunt 2 echipe nemtesti , Bayern ii favorita dar si Dortmund nu-i departe.
Bulanu lu Chelsea din ultimu minut, portarul benficai doarmea. Chelsea si sezonul trecut o jucat ca pixu si a castigat UCl si acuma EL
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Post Reply