Slovenia - Romania 4 - 3

Discutii cu si despre orice sport
Post Reply
emil

Slovenia - Romania 4 - 3

Post by emil »

A fost ultimul amical al nationalei noastre, inaintea campaniei de calificare pentru Mondiale.
Cum vi s-au parut baietii pe teren? Eu n-am vazut prea mult fotbal..
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Slovenia - Romania 4 - 3

Post by TiTex »

aceeasi mentalitate de roman ... nu cred ca le-o schimba cineva vreodata
jucatori delasatori "e bine s-asa" , nu vezi spirit de luptator chiar daca adversarii teoretic is mai buni decat tine macar da impresia ca vrei sa joci fotbal nu sa stai pe teren sa pierzi vremea , din pacate acelasi lucru se intampla si la cluburile de fotbal de la noi tocmai de aceea echipele romanesti nu au performante si nici nu vor avea in curand in europa.
ar trebui sa ia exemplu de la ...Apoel Nicosia

deci scurt pe doi romania nu se va califica la mondialul din brazilia nici daca joaca doua preliminarii, nu stiu de ce se mai mira oamenii avand in vedere valoarea si talentul fotbalistilor romani din ziua de azi , plus ca selectiile se fac dupa cum canta becaliotii (impresarii) Ioan si Victor.... nu jiji oieru'
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: Slovenia - Romania 4 - 3

Post by fpz0r »

Gasiti-va alta nationala favorita, Romania e istorie :)).
Image
emil

Re: Slovenia - Romania 4 - 3

Post by emil »

Eu sper sa terminam macar pe 3 aceasta campanie si sa ne batem pana in ultimul moment pentru un loc la baraj, cel putin. Poate isi vor da si ei seama ca nu mai au prea multe sanse de participare la un turneu final, majoritatea fiind trecuti sau aproape de 30 de ani..
mirel2012

Re: Slovenia - Romania 4 - 3

Post by mirel2012 »

Sunt microbist, o sa ma uit in continuare la meciurile nationalei, dar pentru urmatorii 10-15 ani, nu imi fac sperante ca ne vom mai califica la un turneu final..
Post Reply