Dosarul Transferurilor

Discutii cu si despre orice sport
Post Reply
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Dosarul Transferurilor

Post by mycroic3 »

*toate condamnarile sunt cu executare

Ioan Becali - 6 ani si 4 luni
Cristi Borcea - 6 ani si 4 luni
Mihai Stoica - 3 ani si 6 luni
George Copos - 3 ani si 8 luni
Victor Becali - 4 ani si 8 luni
Jean Padureanu - 3 ani si 4 luni
Gica Popescu - 3 ani si o luna
Gigi Netoiu - 3 ani si 4 luni

Ce parere aveti? Pro sau Contra?
Abisus
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 42
Joined: Thu Dec 05, 2013 17:36
Nume Real: Vlad
Location: Cluj
Contact:

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Abisus »

:))
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Slay3r »

Dap ce poti sa zic ? Doar atata am de zis. Adevarati infractori sunt acolo in guvern care se imbogatesc pe spatele nostru. Da poate o gresit acesti oamenii, nu o respectat legiile statului roman, dar daca ei trebuie sa platesca sa platesca toti cei care incalca legiile !
Nu inteleg ce este asa amuzant cand niste oamenii sunt condamnati pe o anumita perioada de timp.
The ability to speak does not make you intelligent .
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Dosarul Transferurilor

Post by mycroic3 »

dintre toti, imi pare rau doar de Giga Popescu, care chiar daca sa zicem ca este de vina, putea sa-i dea cu suspendare, cum era initial, pt ca el totusi o facut ceva pt fotbalul romanesc, si o fost capitanul Barcelonei cand o luat cupa campionilor in '97 sau cand era, dar de restu nu imi pare rau, meritau....si da...acum dupa condamnariile astea fac pariu ca vor mai urma si altele, deci o sa se cada pe capete, cred ca de asta o schimbat legiile, ca sa primeasca sentinte mai slabe, ca sigur vor mai cadea multi :D
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Dosarul Transferurilor

Post by WoLvA »

Mitica la brutarie


lista ar trebui sa fie muuuuult mai lunga . pacat ca doar fraierii primesc pedepse cu executare .
Image
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Pixar »

Orice actiune are si consecinte, ei stiau ca fura, stiau ca pot ajunge la inchisoare dar tot au facut manevre. A sosit vremea sa plateasca. Nu mi mila de niciunul dintre ei, pentru ca nu exista dubii ca merita cea ce au primit.

Pacat ca lista este asa de scurta, mai sunt cateva zeci de escroci in guvern si in parlament care traiesc ca niste lipitori de pe spinarea noastra (care este totusi in unele cazuri acceptabil, pentru ca si in alte tari este la fel) diferenta este ca in alte tari mai fac ceva si pentru oamenii care i-au votat si i-au pus acolo, nu doar pentru interesul lor.


Dar totusi incet incet vad ca ajung talharii in zdub, pe viitor sper sa ajunga acolo toti cei care merita, si din pacate sunt foarte multi care merita dar is inca in liber si-si baga p**** in noi cetatenii de rand.
Image
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Dosarul Transferurilor

Post by VRossi »

Sunt curios cati dintre astia o sa paraseasca tara...
Shiro
Administrator
Administrator
Posts: 519
Joined: Fri Dec 28, 2007 01:00
Nume Real: Shiro
Location: Cluj-Napoca, Romania
Contact:

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Shiro »

totul e .... politica ....
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Killaflo »

Un joc politic nimic mai mult, o sa stea toti un an maxim de forma.
Eee pixi ar fi cam multi care ar merita sa fie dupa gratii , primu chioru
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Casper
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Sat Nov 30, 2013 18:59
Nume Real: Vlad
Location: Bacau
Contact:

Re: Dosarul Transferurilor

Post by Casper »

nu se stie daca vor iesi asa usor adik uitati gigica cum sta, a cam trecut anul la el sau acusi trece si nu da semne sa iasa prea curand. Oricum gigi cred ca e bucuros ca atunci cand va iesi el astia mai au de bagat cate 2 ani + :))))). Oricum joc politic clar este insa la cat de mult imi pasa de ei ma doare la cascheta :))
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Dosarul Transferurilor

Post by [KTK]LaCrImA »

Nimeni nu va iesi mai repede decat ii permite legea.
E bine ca justitia isi face treaba chiar daca unii spuneti ca e politic.
Chiar daca a fost implicat politicul cei sus mentionati au gresit iar faptele lor se pedespsesc cu inchisoare.
Ceea ce ma bucura e ca politicul nu a putut intervenii sa ii scape de inchisoare.
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Post Reply