prea multi admini

Aici ajung doar mesajele vechi sau care nu respecta regulile
Locked
Renegatu

prea multi admini

Post by Renegatu »

buna ziua domnilor ,o sugestie pentru dumneavoastra aveti prea multi admini uni dintre ei nu sunt competenti pentru a detine admin acum 2 zile pe servar un admin a dat slay la toata echipa din cauza unuia care nu cauta bomba ,eu zic ca nu i corect joc pe servar cu numele de terro am jucat si cu renegatu,craciun fericit si incercati sa nu mai faceti admini pe banda rulanta este un servar numai de admini cred ca peste 40 ,iar pe servar se joaca 16 contra 16 ,opinia mea mai mult de 20 de admini nu ar trebui sa fie cu stima si respect
TurboSpeed
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 340
Joined: Mon Feb 01, 2010 13:17
Nume Real: Robert
Location: Nes-Ameland
Contact:

Re: prea multi admini

Post by TurboSpeed »

Nu am timp de povesti asa ca scurt si la obiect!!!

Nu sunt prea multi admini!!!
Daca mai sunt cateva secunde din runda si nici un tero nu cauta bomba sau ct nu merge la def adminul are dreptul de a da teamslay!
Nu veni cu acuzatii fara dovezi!
Daca crezi ca sunt admini "incompetenti" le faci demo/poze. Faci reclamatie doar la adminul respectiv cu dovezi clare!!

In rest Craciun Fericit!!!


ps: sunt aprox 10 admini care frecventeaza serverul!
Renegatu

Re: prea multi admini

Post by Renegatu »

si cateodata nu se regaseste nici un admin pe servar sa fim seriosi e problema voastra eu am facut doar o sugestie
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: prea multi admini

Post by VRossi »

Dude, o data zici ca sunt prea multi admini, o data ca "nu se gaseste admin pe server". Pana la urma cum e? De asemenea, nu cred ca te afecteaza pe tine numarul de admini de pe server, pot sa fie putini si incompetenti, sau multi si extrem de competenti. :) Ce vreau sa-ti zic... reformulat, nu numarul adminilor da calitatea acestora.

In fine, unul dintre putinele topicuri care se pot inchide dupa primul post. :-q
Renegatu

Re: prea multi admini

Post by Renegatu »

frate de ex acum cateva zile dupa ora 1 nu era nici un admin sa schimbe mapa daca tot sunteti asa de multi admini ar trebuie sa fiti in permanenta pe servar unu macar ,daca tot sunt asa multi admini ,daca nu mai rariti din ei sa stim o treaba
AIMaiAuzitDeMine
Newbie
Newbie
Posts: 59
Joined: Mon Oct 21, 2013 18:04
Nume Real: Ionut
Location: Peste tot
Contact:

Re: prea multi admini

Post by AIMaiAuzitDeMine »

Nu cred ca un admin ar intra sa iti schimbe tie mapa pentru 2-3 jucatori care sunt la o ora tarzie adminii nu au obligatia de a schimba mapa exista comanda ''rtv'' destinata jucatorilor. Scrieti asta in chat un numar de jucatori si votul va fi introdus in 2 minute parca sau ceva de genu'.
Craciun fericit!
Stima!
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: prea multi admini

Post by mycroic3 »

Renegatu wrote:frate de ex acum cateva zile dupa ora 1 nu era nici un admin sa schimbe mapa daca tot sunteti asa de multi admini ar trebuie sa fiti in permanenta pe servar unu macar ,daca tot sunt asa multi admini ,daca nu mai rariti din ei sa stim o treaba
FRATE! tu esti cumva Donald Trump si nu stiu eu?
Renegatu

Re: prea multi admini

Post by Renegatu »

opinile dumneavoastra eu am spus doar ce vad ,si nu cred ca am facut misto de nimeni mycroic
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Re: prea multi admini

Post by Miyagi »

"misto" e tot threadul asta! Apropo de unde vezi tu cati admini sunt on? :) :ilogiclove:
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: prea multi admini

Post by ariki »

Topic Inchis!
topic inutil... sters
warning   Warning
------------
Locked