Am luat premisul!!!

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
darkofeel
Newbie
Newbie
Posts: 112
Joined: Mon Jan 24, 2011 22:21
Nume Real: TJC
Location: Bucuresti

Am luat premisul!!!

Post by darkofeel »

Prieteni va anunt cu o zi intarziere ca am luat permisul de condurecere categoria B :-bd din prima, a fost destul de greu dar am reusit am avut ambitie, dorinta de a-mi indeplini visul mi-au dat forta de concentrare si un strop de noroc. Examenul teoretic l-am sustinut Luni 05.09.2011 am stat aproape 60 minute la coada sa depun dosarul, am intrat in sala de examen am stat 3 (trei) minute si am plecat acasa :)) :lol: luasem sala cu 24 de puncte.

Fiind programat la traseu pe data de 09.09.2011 la ora 8:30 dimineata, m-am trezit frumos in data respectiva :D la ora 6:00 dimineata, m-am spalat pe ochi, m-am barbierit, mi-am luat camasa si o pereche de blugi pe mine fiind o zi foarte importanta pentru mine am vrut sa fiu imbracat adecvat.

Am plecat cu masina din cartier :D pentru a fii deja incalzit, cateva parcari, garari, mersul cu spatele si ajung in locul unde se face prezenta. Erau 5 politisti care aveau 5 liste a cate 12 cursanti, mi-am auzit numele la al 3-lea politist fiind ultimul de pe lista :(( :-q eh si stai Jeane de dimineata de la ora 8:30 pana la aproape 13:40 sa-mi vina randul.

Si-mi vine randul intr-un final ma sui in masina si plec, eu cu un condus foarte artistic ii demonstrez la politist ca stapanesc bine volanul, ma plimba prin cartierul ala 30 min (acesta fiind timpul maxim cat putea sa ma tina) si facui si doua greseli, inloc sa intorc unde a zis politistul am intors dupa o intersectie :D greseala punctata cu 3 puncte de penalizare si m-a pus sa fac parcarea laterala pe o strada cu o singura banda unde dabea aveau loc 3 masini (2 berline si o duba atat de lata era strada) si fa Jeane parcarea laterala in asa fel sa aibe loc si ceilalti patricipanti la trafic de tine, m-am incardat cam nasol mi-a iesit parcarea cam stramba greseala punctata cu 6 puncte de penalizare, si aia e plec de acolo ajung in locul de unde am plecat dupa care sa realizez ca am promovat examenul practic =D> coplesit de emotii imi venea sa plang :)) ca gagicile alea mici de 2 ani eram socat :)) dar m-am stapanit,

L-am pacalit pe instructorul meu =)) m-am dat jos din masina cu o fata ca si cum as fii picat examenul =)) Doamne ce am mai ras de el ca nu stia ce sa-mi spuna prima data si cand m-am apropiat de el si l-am luat in brate spunandu-i ca am luat permisul.
kidd009
Newbie
Newbie
Posts: 116
Joined: Mon Jan 31, 2011 17:51
Nume Real: Ionut
Location: Campina, PH
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by kidd009 »

=))=))buna faza de la final...si eu dau examen..sapt viitoare:-s..sala..sper sa iau:D..felicitarii!!
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Am luat premisul!!!

Post by [KTK]LaCrImA »

felicitari , cand uzi permisu ? <:-P
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Am luat premisul!!!

Post by Killaflo »

Felicitari :loveig:
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Stormrage
Rookie
Rookie
Posts: 256
Joined: Fri Jun 25, 2010 00:18
Nume Real: Razvan
Location: Sibiu

Re: Am luat premisul!!!

Post by Stormrage »

Felicitari :))
Image
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Am luat premisul!!!

Post by WoLvA »

felicitari :P
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by TiTex »

bravo :) ... antentie la semnele de circulatie

Image
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by Freak »

felicitari, hai la cluj cu masinuta :D
darkofeel
Newbie
Newbie
Posts: 112
Joined: Mon Jan 24, 2011 22:21
Nume Real: TJC
Location: Bucuresti

Re: Am luat premisul!!!

Post by darkofeel »

Multumesc baieti am muncit cu adevarat pentru acest permis, iar pentru cei care vor sa dea de permis le recomand sa faca toata cartea cu intrebari de 2x sa invete regulile de circulatie bine cat si semnele de circulatie si intrebari pe drcpiv cat cuprinde, 100% veti promova examenul teoretic! Acum cu Dumnezeu inainte la proba practica!

Am spus dupa ce-mi iau masina si ma stabilizez un pic cu banutii vin la voi numai din placerea de a cunoaste asa prieteni ca voi.
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Am luat premisul!!!

Post by Killaflo »

Ideea primarului cu acel semn =)) ca o vzt el in Belgia =))
Nici nu este acel semn in cartea de legislatie =))
Aveti grija pica betivanii pe drum , cum procedati , ii calcati ca oricum sunt multi =)). sau reduceti viteza la 30 de km/h =))
Perle de perle =))
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
dyply
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 176
Joined: Tue Mar 02, 2010 18:29
Location: tulcea
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by dyply »

Felicitari!!!!!!!!!!! :-bd
Image
kidd009
Newbie
Newbie
Posts: 116
Joined: Mon Jan 31, 2011 17:51
Nume Real: Ionut
Location: Campina, PH
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by kidd009 »

merci de tip:d
darkofeel
Newbie
Newbie
Posts: 112
Joined: Mon Jan 24, 2011 22:21
Nume Real: TJC
Location: Bucuresti

Re: Am luat premisul!!!

Post by darkofeel »

Si iti mai dau cateva dar dupa ce promovezi examenul teoretic!
kidd009
Newbie
Newbie
Posts: 116
Joined: Mon Jan 31, 2011 17:51
Nume Real: Ionut
Location: Campina, PH
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by kidd009 »

daca il promovez:))
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Am luat premisul!!!

Post by Freak »

il promovezi... si aia prosti au permis de conducere... deci tu promovezi garantat
Post Reply