rds ...

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: rds ...

Post by WoLvA »

si la mine de multe ori pe la 11 brusc si-a revenit. dar nu intleg de ce se apuca la 19:00 de lucru cand atatia oameni s-ar bucura de net. dimineata sunt mai putini pe fir si n-ar mai conta ca merge prost .
Image
Hannibal
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 615
Joined: Sun Oct 05, 2008 10:11
Nume Real: Ionut
Location: Behind your FireWall
Contact:

Re: rds ...

Post by Hannibal »

Si mie mio mers asa mai demult de la ora 18 incepea sa mearga mai rau, dupa cum treceau orele si neetu mergea tot mai rau pana undeva la ora 11-12 cand isi revenea.Am sunat atunci la ei si dupa cateva telefoane sa gasit defectiunea.Era problema de la ei din servere cica, sa facut un update de software si nu face fata seara cand is mai multi conectati.Cam o saptamana a mers asa si de atunci merge cum trebe.
Don't hate the H hate the game
Image
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: rds ...

Post by fpz0r »

Acum noi avem aceeasi problema... eu inca nu i-am sunat dar si rabdarea mea are o limita.
Image
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: rds ...

Post by Freak »

se apuca mai tarziu de rezolvat problemele fiindca de dimineata pana seara firmele au nevoie de conexiune de internet fara probleme, deci mai bine se apuca dupa programa obisnuita de lucru
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: rds ...

Post by WoLvA »

in cazul acesta se poate lucra si nopatea de la 12 la 5 :)
Image
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: rds ...

Post by Pixar »

Se pare ca sa rezolvat la mine dupa un telefon, dar nust mai bine stau 3-4 zile sa fiu sigur.
Image
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: rds ...

Post by WoLvA »

cum s-a rezolvat ?? ieri nu ti-a mers nashpa ?? mie da .
Image
PufariN

Re: rds ...

Post by PufariN »

la mine e mort erdeesu de ieri seara. tot mai dese sunt pb in ultima vreme dar comparand cu ce ofera altii inca e bine :).
irlandezul
Newbie
Newbie
Posts: 74
Joined: Thu Oct 22, 2009 18:24

Re: rds ...

Post by irlandezul »

Ieri noapte si in aceasta noapte iarasi , pe la ora 4 , a cazut si si-a revenit dupa cam o ora . Se conecta pe ppoe isi lua ip , dar netul nu mergea . Si binenteles , seara intre 20-23 merge mai slab . Am sunat la ei acuma vreo luna , atunci nu mi-a mers deloc vreo 3-4 zile , m-au sunat ei a doua zi , au setat ceva pe la ei prin server si apoi si-a revenit . Dar de atunci merge parca mai slab , cel putin in CS .
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: rds ...

Post by TiTex »

se fac extinderi de retea in cluj ... poate sa fie si aia o cauza pentru ca se lucreaza pe liniile de FO
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Andree

Re: rds ...

Post by Andree »

Si eu am patit sa imi mearga foarte greu ,dar am sunat la iei si sa remediat
RDS mi se pare o companie de internet foarte buna,daca mai au si ei unele erori sau altele,acu sa fim seriosi la toate companiile se intanpla asta:)
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: rds ...

Post by WoLvA »

din fericire s-a remediat problema.
Image
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: rds ...

Post by Freak »

ce pacat, nu o sa te mai vad seara facund ture in juru blocului din cauza ca merge netu naspa :))
om1cr0n

Re: rds ...

Post by om1cr0n »

Sa sti ca ai foarte mare dreptate si eu am rds si imi pica asa de capu lui


!<<RDS>>!
:-q
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: rds ...

Post by Slay3r »

Ce bn ca eu am netu de la romtelecom pana akm nu am avut nicio problema. Am vrut sa imi pun si de la RcsRds ptr ca eu si fratele meu sa ne putem jucam cand vrem si sa nu ne mai certam. Dar nu mi-am pus si m-ai bn imi puneam ca fix cand vreau eu sa ma joc cs atunci are el nevoie de internet i-am zis sa cumpere router wirreles da nu ca el Batman ca isi i-am masina.
Scz ca am deviat de la subiet.
The ability to speak does not make you intelligent .
Post Reply