Clubbing

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Clubbing

Post by Miyagi »

Salutare,
Din pacat n-am vazut thread deschis pe tema asta, desi cred ca ar merita. Asa ca let's do this!
Probabil multi dintre studenti au analizat deja orasul, dar niciodata nu strica o parere(fie ea buna sau rea) in plus despre un local, nou sau mai vechi.;;)
Asa ca let's begin, care pe unde-si petrece noptile prin oras, si de ce (plusuri)?
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: Clubbing

Post by ariki »

In ce oras mai exact? Pentru ca eu sunt din Brasov, bine am fost si prin bucuresti / ploiesti / constanta / craiova :)) in cluj nu am ajuns :(
warning   Warning
------------
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Re: Clubbing

Post by Miyagi »

La fel ca si sv-ul, cei mai multi sunt din Cluj. Asa ca, Cluj sa fie! Tocmai de aceea, si celor care vin vreodata pe la noi, sa aiba ceva informatii.
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Clubbing

Post by [KTK]LaCrImA »

da da ziceti tot , unde se poate manca bine prin cluj ...distractia dupa
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Clubbing

Post by Pixar »

Pe unde petrec eu. After 8, Club Midi, Bulgakov, si rar de tot mai dau o tura si pe la Obsession, Bamboo si unde merg majoritatea studentilor Janis, Janis Stuff.
Image
ScarFace
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 137
Joined: Thu Dec 29, 2011 22:56
Nume Real: Flaviu

Re: Clubbing

Post by ScarFace »

Eu ma duc foarte des in bianco, 69, atlantic, tutankamon...
Hannibal
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 615
Joined: Sun Oct 05, 2008 10:11
Nume Real: Ionut
Location: Behind your FireWall
Contact:

Re: Clubbing

Post by Hannibal »

Dute la janis sa bei bere la videre trazniuar si sa manci castraveti murati. Iti recomand o pizza de la Elite (diavola-ii picanta)
Don't hate the H hate the game
Image
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Re: Clubbing

Post by Miyagi »

bv ScarFace. stii tu ceva :>
Am uitat sa mentionez si eu: Seara de obicei incepe la o cafenea/bar gen Shto,Uptown,People,Bulgakov. Dupa incalzire urmeaza o iesire in club, After Eight de obicei, mai noi si Phi18.(cand se deschide Obsession, cateodata si Boiler) Dimineata nimic nu se compara cu un samurai la Rosa (fastfood). Pe piezisa recomand Solas(in ciuda faptului ca astepti o gramada pt comanda, merita pt viata de camin) :))
Apropo de mancare, incercati restaurantul thailandez nou deschis. http://www.lotus-cluj.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Clubbing

Post by Slay3r »

Nu stiu poate imi vor fi folositoare dupa ce termin scoala ca vreau si eu sa fac facultatea in cluj. Dar am sa-l intreb pe fratemeu ca tot se lauda ca ce-l mai fain ii in Cluj. Apropo akl o facut el facultatea. Si sper ca tot akl sa fac si eu.
The ability to speak does not make you intelligent .
Post Reply