Imi Cer Scuze

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Imi Cer Scuze

Post by Slay3r »

Imi pare rau si imi cer scuze ca tot am postat aiurea, la multe topicuri care au fost inchise si care nu isi mai aveau rostul.
De akm o sa fiu foarte atent ce postez, unde postez si dupa cat timp postez.
Recunosc ca am vrut sa am activitate pe forum, dar nu am vrut sa am activitatea abuziv.
Adica era acele jocuri fazan si de ce iti este frica. Puteam sa postez acolo si sa imi fac activitate, dar nu am facut-o.
In schimb, o sa fiu mai mult timp pe cs si am sa fac cat mai multe demo-uri ptr codati ca se pare ca nici aceste demo-uri nu au fost bune, din 10 playeri sau 7 nu mai stiu sigur la cati playeri le-am facut topic ptr ban, doar unu o fost banat, si 3 playeri fost banati pe sv. Primele demo-uri nu au fost bn ptr ca toate erau acelasi, adica eu tot acelasi demo il postam. Dupa aceea am pus demo-urile bn, dar numai unu a fost codat si a primit ban dupa vizionarea demo-ului. Si imi cer scuze ptr acei jucatori care le-am facut demo si nu aveau cod. Dar ultimul topic, si playerul din acel demo mi se pare suspect.
Wall + posibil aim.
Steam ID: STEAM_0:0:1157738832
http://www.filehost.ro/29111280/ig_sv1_demo_dem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Si imi cer scuze daca nu ai nimik. Bravo tie.
Si inca odata IMI CER SCUZE ca am postat aiurea si fara niciun rost. Dar de akm inaine cand postez ceva sper sa ajut comunitatea si nu invers sa o incurc.
Last edited by Slay3r on Thu Dec 27, 2012 10:21, edited 1 time in total.
The ability to speak does not make you intelligent .
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Imi Cer Scuze

Post by VRossi »

Calm omule! Ca n-ai facut nimic grav. Eu te sustin pentru admin daca-ti doresti asa mult asta... Cand iti doresti ceva cu adevarat, de obicei nu dezamagesti, insa ai si tu rabdare, judeca lucrurile de 2-3 ori inainte de a le face (verifica ce uploadezi, daca esti sigur ca cineva e codat, daca topicul mai are vreun sens sau nu). Nu degeaba exista vorba aia "daca taceai filosof ramaneai". O sa vezi ca asa e si in viata, de multe ori e bine sa taci (cand nu esti sigur pe ceva) decat sa spui/faci o prostie.
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Imi Cer Scuze

Post by Slay3r »

Eu nu am deschis acest topic ptr sa-mi cer scz la aceia care le-am facut demo. Ci mai mult sa-mi cer scuze ptr ca am dat reply la acele topicuri vechi. Dar nu stiu ce ati inteles voi. Si daca nu primesc admin nu ii nimik tot pe acest o sa joc, ca joc de aproape 5 ani. Si stai linistit ca niciun alt sv nu se compara cu acesta si cu comunitatea asta.
=)) =)) Ce ati inteles din acest topic, la aia mi-am cerut scuze ca sunt numai 2 sau 3 care nu au cod si bravo lor. Dar sa nu uitati de blOOr el o luat 18 banuri si dupa fiecare ban tot mai fericit era. =)) =))
Eu cred ca vrea sa ajunga la 20 si dupa aia se mai gandeste. Eu zic sa ii dati imunitate parerea mea. Daca nu vb aia "De taceai om erai" eu asa o stiu poate ii cum zici tu VRossi.
The ability to speak does not make you intelligent .
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Imi Cer Scuze

Post by Pixar »

Bloor a primit admin acum cateva luni, ergo are imunitate de la adminii cu acelasi "rang", poate fi banat doar de administratori sau moderatori. Deci nu il vad eu sa ajunga pe la banuri nr.20 prea repede:)
Image
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Imi Cer Scuze

Post by Slay3r »

Stiu ca a primit admin. Daca nu primea admin erati la cel putzin " Unban #30[blOOr] ". Apropo blOOr in ultima perioada se joaca fy_snow. Ca tot ai zis ca de aia nu mai intri ca nu se mai joaca fy_snow. Si akm ai si cu cn sa joci ca so intors Fre@k.
The ability to speak does not make you intelligent .
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Imi Cer Scuze

Post by VRossi »

Daca s-a reintors Fre@k, nu mai joaca poneiul, fiindca moare prea des. :lol:

Referitor la chestia: "daca taceai filosof/om ramaneai", depinde de zone. Lucrez cu clienti din aproximativ toata jumatatea nordica a Ardealului, si unii spun "Sarbatori Fericite" (cei din zona Cluj), iar altii spun "Sarbatori Frumoase" (cei din Maramures). Cam asa e si cu sintagma la care am facut referire.

Oricum, subiectul topicului era altul... pastreaza si tu un ton mai serios cand faci un post care bate spre dorinta de a fi admin, sau cand vrei sa-ti ceri scuze. " =)) =)) " nu ajuta deloc. Trebuie sa glumesti, dar cand vorbesti de "job" (pana la urma e si asta un job, de a fi admin) trebuie si putina seriozitate.
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Imi Cer Scuze

Post by Slay3r »

Poi ce vrei sa fie unul din acele forumuri in care oameni spun ce au de zis si gata. De asta imi place acest forum ca se si glumeste si mai avem "specimene" ca blOOr care pe el banul il face sa zambeasca :)) si alti care cand iau ban injura si fac pe dracu in 4, chiar daca stiu ca au folosit coduri si tot mai au pretentia sa primeasca unban .
The ability to speak does not make you intelligent .
Post Reply