Clujjjj

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Clujjjj

Post by ariki »

Pe data de 14 mai 2013 (ziua mea) vreau sa vizitez si eu cluju, care imi face turul orasului :blush:
warning   Warning
------------
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Clujjjj

Post by [KTK]LaCrImA »

Si eu veau sa merg la Cluj si daca o sa fiu in perioada aia atunci iti fac eu turu :))) intrebarea e cine mi-l face mie :)))
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: Clujjjj

Post by ariki »

Pai tu din ce zona esti ?
warning   Warning
------------
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Clujjjj

Post by [KTK]LaCrImA »

Miecurea-Ciuc ( e doar o idee sa merg si eu in peioada aia , avand in vedere ca megi si u ..da nu e sigur)
Idee e ca demult veau sa ajung in Cluj , dar nu prea am timp .
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
ScarFace
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 137
Joined: Thu Dec 29, 2011 22:56
Nume Real: Flaviu

Re: Clujjjj

Post by ScarFace »

amabili clujeni nostri... nu satriti toti, pe rand :) eu nu cred ca am sa am timp, dar va insotesc la un o bere :)
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Clujjjj

Post by TiTex »

avand in vedere ca toate astea ar fi sa se intample prin mai ... eu nu stiu ce program am maine dapoi peste doua luni :)
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: Clujjjj

Post by paX »

Vezi ca Lacrima iti face turu betivanului, in 4 labe.
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Clujjjj

Post by mycroic3 »

M-am uitat in calendar, si pe data de 14 mai, ii sfanta sarbatoare, Intrarea in pivnita si iesirea in 4 labe. Deci o sa ai un tur excelent in cluj, daca il faci alaturi de Vali :))). eventual il luati si pe PaX sa va tina bidoanele de bere :)))
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: Clujjjj

Post by ariki »

Bun asa, deci e totul aranjat, mai putin partea cu berea (daca e fara alcool ma bag si eu:)))
warning   Warning
------------
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Clujjjj

Post by [KTK]LaCrImA »

In pax nu am incredere sa tina bidoanele , poate doar alea goale ca daca i le dai pline el are impresia ca e seceta.
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: Clujjjj

Post by paX »

Bine, atunci tii tu bidoanele si tin eu bautura. Ma bucur ca ne intelegem.

Ariki, in CJ nu-s foarte multe de vazut. Cateva cluburi, baruri, statui, biserici si juma de pietonala.
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: Clujjjj

Post by ariki »

Eu am auzit numai lucruri bune despre Cluj, si oameni de acolo :) Tocmai de aceea vreau sa vizitez.
warning   Warning
------------
TurboSpeed
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 340
Joined: Mon Feb 01, 2010 13:17
Nume Real: Robert
Location: Nes-Ameland
Contact:

Re: Clujjjj

Post by TurboSpeed »

Cluju ii baza ariki
Ti-as face eu un tur daca as fi acasa.Mai vii tu in octombrie cand mai dau si eu de romania si vorbim atunci.


:ilogiclove:
ScarFace
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 137
Joined: Thu Dec 29, 2011 22:56
Nume Real: Flaviu

Re: Clujjjj

Post by ScarFace »

Am omis ca vei veni in luna mai, credeam ca vi mai curand... pana atunci iti gasim o clujeanca :)
MadMan ILY
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 371
Joined: Sat Mar 14, 2009 17:21
Nume Real: Marius

Re: Clujjjj

Post by MadMan ILY »

Aveti grija cu LaCrima ca poaarta brisca la el si cand se imbata "umbla lama" :)
Post Reply