1 Aprilie [2013]

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

1 Aprilie [2013]

Post by Slay3r »

Nu m-am putut abtine.
Ma asteptam sa faceti ceva de 1 aprilie, dar asa ceva =))
Cine stie ce o sa se mai intample ca nu s-o terminat ziua >:)
:ilogiclove:
The ability to speak does not make you intelligent .
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: 1 Aprilie

Post by [KTK]LaCrImA »

Eu zic sa profitati de ocazie si sa va achizitionati fiecae cate o pereche , cine stie poate va prinde :)))))
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: 1 Aprilie

Post by Slay3r »

Nu am gasit lacrima pentru formele mele :)) , poate data viitoare.
The ability to speak does not make you intelligent .
Sirius
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 65
Joined: Thu Feb 09, 2012 00:22
Nume Real: Robi

Re: 1 Aprilie

Post by Sirius »

Salut!

=))

Lacrima, aleg blonda :)
Last edited by Sirius on Mon Apr 01, 2013 11:59, edited 1 time in total.
MadMan ILY
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 371
Joined: Sat Mar 14, 2009 17:21
Nume Real: Marius

Re: 1 Aprilie

Post by MadMan ILY »

HaHaa eu am muscato din plin :)) Am ramas blocat vreo 2 minute pana mi-am dat seama ce e de fapt :))
KaziPloae

Re: 1 Aprilie

Post by KaziPloae »

puteti incerca pana una alta noua aplicatie de la Google

Nasul Google (versiune beta)

http://www.google.ro/intl/ro/landing/nose/" onclick="window.open(this.href);return false;
Merge, am incercat si eu ;;)
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: 1 Aprilie

Post by [KTK]LaCrImA »

Robi blonda e luata , si bruneta si roscata si satena si orice culoare ar mai aparea acolo, le-am trecut pe numele meu deja asa ca tu multumestete cu piesele de vestimentatie :P
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
JuMpMaStEr

Re: 1 Aprilie

Post by JuMpMaStEr »

Tare pagina cu ilogicgroup lingerie :))
Foarte tare \m/
Nu mai pot de ras :))
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: 1 Aprilie

Post by ariki »

Super tare =))) Eu vreau doar modelele =))
warning   Warning
------------
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: 1 Aprilie

Post by mycroic3 »

meseriasa pagina de intampinare :)) ar trebui sa punem mai des asa ceva..poate intra lumea mai mult =)) eventual bagam si un numar de streaptease, sa facem show =)))
Last edited by mycroic3 on Mon Apr 01, 2013 18:00, edited 1 time in total.
Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: 1 Aprilie

Post by Slay3r »

Lacrima, manechinele sunt luate de administratori inainte sa se puna in aplicare pagina (s-o gandit ca ne ajung numai imaginile cu ele),
--STERS--
Last edited by ariki on Mon Apr 01, 2013 18:00, edited 1 time in total.
Reason: ai grija ce scrii data viitoare....
The ability to speak does not make you intelligent .
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: 1 Aprilie

Post by mycroic3 »

DoA, chiar nu am de ce sa ma supar...ai 16 ani, hormonii se agita in tot corpul, este ceva firesc pentru un copil ca tine. Acum lasa ca ai itmp sa cresti, sa te maturizezi, momentan atat te duce capul, eu sunt constient de asta, multa lume este, dar tu cred ca nu. Plus de asta, ai si functia de admin, care ar trebui sa fi un exemplu, dar se pare ca o ai degeaba.
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: 1 Aprilie

Post by paX »

Daca aveti ceva dragostos sa va ziceti, va sugerez sa o luati pe privat. Detest telenovelele, mai ales astea fara imagine.
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: 1 Aprilie

Post by TiTex »

Helau ... m-am distrat bine azi pe seama voastra si nu credeam ca voi prinde atatia in "plasa"
Ma gandeam ca multi au la bookmark's siteul si il au cu index.php in coada deci intra direct pe forum, cum am eu.

Ideea a venit relativ usor , avand in vedere ca siteurile de gaming sunt dominate de masculi
ce ar fi diametral opus !? ... un site de lenjerie intima pentru femei

Primul alarmat a fost care credea ca a hackuit cineva site-ul la prima vedere , mi-a trebuit un pic pana i-am explicat ce si de ce apoi i-a picat fisa ca e 1 Apr ... dar si aia dupa ce i-am dat un "easter egg"

Dupa cum observ la multi li s-au aprins calcaiele de la femeile in lenjerie secsy ... deci "DOWN BOY , DOWN!!!" :))

Au fost si indicii ca e o farsa
1. la prima vedere pare un site real ... daca dai doua trei clicuri pe ici colo iti dai seama ca nu este
2. "click here to enter" sus in dreapta, link-ul care te duce pe forum
3. pagina "About us"
4. copyright-ul din subsolul paginii "Copyright 1 Apr 2013 © IlogicGroup Lingeries. All rights reserved"


daca nu aveti nimic de postat legat de farsa de 1 Apr , sau farse in general ... nu aici ii e locul si voi sterge postul
pacat ca unii din voi o luati pe aratura...
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: 1 Aprilie

Post by Killaflo »

Ce pot zice =)) m-am spart de ras, era sus click here sau in browser cand intri pe guagle oricare din topic
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Post Reply