RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
Hannibal
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 615
Joined: Sun Oct 05, 2008 10:11
Nume Real: Ionut
Location: Behind your FireWall
Contact:

RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by Hannibal »

Un actor dupa parerea mea foarte bun. No sa mai fie seria Fast and Furious ce a fost fara el daca va mai continua. Se pare ca nu a terminat de filmat pentru Fast and Furious 7.Sa-i fie tarana usoara.
Image
Don't hate the H hate the game
Image
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by ariki »

Eu inca sunt uimit cat de bine poate sa arate pentru varsta lui. (arata...)
Am auzit la stiri in praga ca avea 40 de ani si am ramas waw...
Fast and furios din cate stiu eu a filmat deja si cumva o sa ii insceneze moartea in film, sau ceva gen...
warning   Warning
------------
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by Killaflo »

Speed kills, a pierdut controlul masinii si a intrat intrun copac. Nu mai bine conducea o Dacia.
Bodykitul de la POrshe ii facut din carbon nu metal, nu tabla.
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Miyagi
Newbie
Newbie
Posts: 135
Joined: Mon Jun 06, 2011 00:54
Location: Cluj-Napoca

Re: RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by Miyagi »

Ok big fan here, deci am cam citit toate stirile care au legatura. Intr-adevar viteza ucide, dar nu el a condus, si din motive tehnice s-a pierdut controlul asupra masinii. El n-a murit la impact, ci in urma arsurilor de dupa.

Referitor la noul film, au inghetat filmarile. Pana acum s-a filmat mai mult de jumatate. Inca n-au decis(va urma zilele urmatoare) ce vor face in continuare. In orice caz, va aparea in film. Ori i se va inscena moartea si in film, ori rolul lui va fi jucat de alt actor. Producatorii se tem de reactiile fanilor, ca daca il scot de tot, atunci vor fi reclamati ca nepasatori si nerecunoscatori, iar daca i se insceneaza moartea, o sa zica, ca vor se faca profit de pe urma decesului actorului.

Anyways, un actor bun, si un om exceptional! RIP

http://www.youtube.com/watch?v=LH31eZFt ... e=youtu.be
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by Killaflo »

Si in filmul Hours a jucat bine , nu Miyagi. In toate filmele care a jucat a lasat o impresie placuta.

Guys , do what Paul walker says " If the speed kill me , don't cry beacuse I was smiling".
Replica lui Vin Diesel (Dom) "Ride or Die remember"

"Only God Can Judge Me Now"
Rest in Peace A Blessed Angel ..
We Love You Paul Walker <3

Comenturi youtube
Coincidence ! 1:22 it mentions the word die and shows paul!

0:47-0:57
That line (lyrics) kept playing over and over in my head when I heard the news regarding Paul's death.
He was a gem of a person, that is why everybody is sad. That is why we loved him.
A great person and the real heart of FF series, which will never be the same without him...

Am putea spune ca Romania este cea mai afectata tara... unde la noi exemplu ramane Paul in fiecare tanar care si-a tunat golfu` sau dacia berlina , sau chiar copil care a jucat nfsu2 si a incercat sa copieze modelul masinilor in F&F :)
R.I.P. PAUL !
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
CrAstoNe
Rookie
Rookie
Posts: 233
Joined: Sat Jun 29, 2013 17:49
Nume Real: Radu
Location: Rm.Valcea,Romania

Re: RIP Paul William Walker IV (Paul Walker)

Post by CrAstoNe »

R.I.P Paul Walker,sincer imi pare rau de el,un mare actor.
El zicea,cred ca el,am vazut si eu o poza: "Daca intr-o zi viteza o sa ma omoare,nu plangeti pentru ca eu zambeam".
Am auzit si eu ca s-au facut filmari pentru Fast&Furious 7,s-a filmat jumate' si nu stiu daca o sa il arate in film.
Bineinteles ca daca nu mergea cu un bolid probabil nu avea aceeasi soarta,pentru ca este facuta din carbon.
Dumnezeu sa-l odihneasca.
R.I.P Paul Walker
Post Reply