Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
paX
Administrator
Administrator
Posts: 1283
Joined: Fri Dec 14, 2007 01:00

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by paX »

Te referi la asta?

http://en.wikipedia.org/wiki/Penrose_triangle" onclick="window.open(this.href);return false;

Logo-ul..... google drive....?

In 1934 nu prea exista..... goagal....
rhyzor25
Newbie
Newbie
Posts: 9
Joined: Wed Oct 02, 2013 22:37

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by rhyzor25 »

Hm,interesant,i just got pawned.
Touche.
Nu stiam :-?
Dar totusi,inca nu e ceva normal sa ai un logo care mai este folosit,anyway,cum ziceam nu decid si nici el,ci administratia.

'The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves and wiser people so full of doubts.'
'Many things that seem threatening in the dark,become more welcoming when we shine a light on them'
'Nothing is impossible,the word itself says <i'm possible>'
'Think free,Live free,Be free!'
'Every saint has a past every sinner has a future'
'Maybe for the world you are just a person,but for a person you are the entire world'
[/u][/i]
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by TiTex »

eu zic sa nu-ti faci prea multe griji ... pana acum nici macar un vot nu va fi asa ca esti in grafic
la partea de amuzament ai punctat bine de tot , dar cam atat plus ca nu e nici p-aproape de ce am cerut in primul mesaj deci probabil era mai indicat sa postezi aici http://www.ilogicgroup.org/viewforum.php?f=9" onclick="window.open(this.href);return false;

anyway , mersi amandurora

topicul ramane deschis si concursul valabil pana la sfarsitul saptamanii viitoare
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by SAAB »

:D
Ideea mea era sa fie ceva funny. Si cred ca e destul de funny fiind o tampenie totala fara noima sau cap si coada adica o chestie ilogica si extrem low budget. :))

Cat despre dat in judecata ..... =))
Be my guest, daca vrei ti dau si pe PM detaliile ca sa poti sa faci cererea la Tribunal Ploiesti si o intampinare ptr alocare numar de caz la grefiera... sa fie inca unul la numar acolo .... :))

Totusi, ptr ca amicul nostru a depus ceva efort cu mapamondul lui redesenat, am sa fac si eu acelasi lucru. Nu, nu desenez alt mapamond cu cucerirea ilogicilor, ci desenez si eu ceva fain. Ma pun sa invat ceva photoshop si revin in max o saptamana cu ceva "bun". :D
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
User avatar
VRossi
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 796
Joined: Tue May 31, 2011 22:21
Location: Cluj

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by VRossi »

@Troll-ul sef: De data asta chiar nu a fost funny. :) Mai bine trageai 3 linii si scriai Ilogic... se intelegea aluzia. Asa pare ca ai pus prea mult suflet. Mai ales ca te-ai mai si luat la tranta cu rhyzor25. E drept, nici rhyzor25 nu exceleaza la grafica, dar e pe drumul cel bun (asta ca sa fiu fair).

P.S.: Nu-mi mai aduce aminte de Prahova. :) Cei mai certareti oameni din Romania (de departe)!
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by SAAB »

Invidia Rossi, invidia .....
:))
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Concurs: Wallpaper IlogicGroup

Post by TiTex »

Nu cred ca va mai posta cineva asa ca il declar pe rhyzor25 castigator ...
Trimite-mi pe privat SteamID-ul sa-ti trimit jocurile promise

Mersi!
Topic Inchis!
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Locked