Invitatie la paintball

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Invitatie la paintball

Post by TiTex »

Image

In weekend-ul din 13-14 Septembrie , adica peste doua saptamani organizam o iesire la paintball
Bugetul care trebuie sa-l aveti asupra voastra este de aproximativ 50 Lei , care credca va ajunge inclusiv si de un sandwich & suc.
Jocul se va desfasura in Padurea Hoia din Cluj.
Vreau sa va zic ca deja suntem de o echipa , prieteni de ai mei (Slater, Carky, Tyca & Co.) si daca nu vrea sa vina nimeni de aici probabil vom chema colegi de servici a fiecaruia dintre cei care stim deja ca mergem.

Mai multe informatii despre cum se desfasoara jocul gasiti pe
http://www.armyofpaintball.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.armyofpaintball.ro/index-3.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.armyofpaintball.ro/download/ ... e_grup.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Veti primi 2x50% reducere la pachetele de bile , adica jumate din pretul la bile x 2

Daca sunt doritori , puteti sa-mi trimiteti un mail pe alex@ilogicgroup.org cu raspunsul ferm ca veniti, nume si numar de telefon, si nu aveti alte planuri pe weekend-ul acela.

Mersi!
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Invitatie la paintball

Post by Pixar »

In care zi in weekendul dintre 13- si 14 sept. Sambata sau duminica? Nu de alta dar in 13 is nas la o nunta(Sambata de la 10.00- 24.00), si daca se tine duminica Vin 100%
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Invitatie la paintball

Post by TiTex »

asupra zilei nu ne-am hotarat inca ... stim doar ca e in weekendul ala
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Invitatie la paintball

Post by Pixar »

Eh am inteles, pai daca va decideti pe duminica i'm in.
Image
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: Invitatie la paintball

Post by fpz0r »

Primiti si noobi in echipa? :)
Image
[OnLy]-PiTiCu
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 65
Joined: Sun Jul 12, 2009 12:21
Nume Real: Radu
Location: Bucuresti

Re: Invitatie la paintball

Post by [OnLy]-PiTiCu »

Pixar wrote:Eh am inteles, pai daca va decideti pe duminica i'm in.
Daca te duci Duminica si te duci si dupa nunta, inseamna ca te prezinti acolo sub forma de tinta.
Doar daca nu servesti nimic esti in forma, sau tii cumva post la bautura :D


Daca ar fi in zona Bucuresti/Ploiesti as veni 90 % da e prea departe.
Image
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Invitatie la paintball

Post by Pixar »

Nunta tine pana la 24.00 noaptea, deci am vreme sa -mi revin, si cum tot neamu e acolo cred ca o sa ma limitez la 4-5 beri toata ziua, si la apa minerala:)
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Invitatie la paintball

Post by TiTex »

deci Duminica va fi ,adica 14 Septembrie ... cine vine va rog sa-mi confirmati cum am zis mai sus pe mail

thx
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Post Reply