Romanii au talent

Seriale preferate, discutii si pareri
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Romanii au talent

Post by Pixar »

Ieri din greseala am dat pe emisiune, nu prea ma uit la tv dar eram bolnav si stateam in pat. M-am uitat cap coada, plin de retardati in emisiunea asta acuma serios...

Inafara de ala cu cainele, ala care a desenat cu ceva ulei si a aruncat pe desen ceva sclipici,si omul cu marioneta toti erau varza..Dar ce a facut dresoru ala de caini, m-a lasat masca serios, pe dedeparte a fost cel mai bun dupa parerea mea.


Dar totusi din 2 ceasuri sau cat a tinut cu tot cu reclame, sa ai 5-10 minute max de chestii interesante mi se pare foarte putin si total aiurea.
Image
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Romanii au talent

Post by [KTK]LaCrImA »

Pixi toata emisiunea e un show de televiziune , iar in momentul cand vrei sa faci audienta intr-o tara unde iubim toate cacaturile si promovam toate nonvalorile asta e reteta succesului.
M-am uitat si eu la emisiune ce pot sa zic , am ras putin de unu si de altu ..si ala cu magia a fost bunicel si mi-a placut in sf. varianta de la Eu vara nu dorm :P . In rest au aparut si personaje la care nici macar nu se putea zambi.
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
calatorul

Re: Romanii au talent

Post by calatorul »

Super emisiune, show...chiar arata talentele unor romani care nu cred ca aflai sau ii vedeai pe undeva daca nu exista emisiunea, in afara de ei normal ca mai trebuie sa fie, sa existe si unii care cred ca au talent, dar de fapt se fac de ras sau doar pur si simplu vor sa apara pe sticla sau sa fie cunoscuti intr-un fel, dar eu ma uit oricum pentru ca asa ne mai destindem si relaxam si noi un pic din cotidianul monoton al vietii :D
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

Re: Romanii au talent

Post by ariki »

Ham un baietel =)))))
warning   Warning
------------
Post Reply