House M.D.

Seriale preferate, discutii si pareri
Post Reply
ariki
Administrator
Administrator
Posts: 1278
Joined: Sun Dec 19, 2010 23:21
Nume Real: Marian
Location: In gara...
Contact:

House M.D.

Post by ariki »

Image
De obicei nu prea ma uit la filme - seriale. Dar asta mi-a captat atentia ! Am ajuns la sezonul 3 in 2 zile :)) Ma uit ca disperatul.
warning   Warning
------------
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: House M.D.

Post by Pixar »

Pacat ca sa terminat, am vazut toate episoadele, si chiar e un serial beton:))
Image
TurboSpeed
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 340
Joined: Mon Feb 01, 2010 13:17
Nume Real: Robert
Location: Nes-Ameland
Contact:

Re: House M.D.

Post by TurboSpeed »

A fost cel mai tare serial....dupa cum zice si Pixar, pacat ca sa terminat!!!!

:ilogiclove:
Elena
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 127
Joined: Thu Aug 20, 2009 23:08

Re: House M.D.

Post by Elena »

Cel mai mult m-a captivat faptul, ca pe o tabla etalau simptomele, chiar si detaliile despre stilul de viata a pacientului, potentiale cauze la nivel celular, urmand sa analizeze si sa concluzioneze ,desigur, un diagnostic coerent. ...mi-ar fi placut sa vad asta si in alta parte
Image
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: House M.D.

Post by SAAB »

Au scris ei multe si in multe locuri, de la afisul-reclama cu Taub si al sau nasuc delicat pana la gresia si peretii unui aeroport. Toate au fost mazgalite in numele vindecarilor. Cred ca "magia" nu e data de Hugh ci mai degraba de Omar Epps, Jesse Spencer, Peter Jacobson si Cuddy Lisa Edelstein. App, pana prin sezonul 6 (nu mai retin exact) cand inca nu ii trecusera in distributia redata in intro pe Taub si Copila-Geniu, singurul considerat ca fiind demn de o notatie specifica in intro era Jesse Spencer langa care se afiseaza "1st dorsal".
Eu as fi curios de o continuare. De fapt doar ptr Dexter si House MD as fi curios de continuari. Nu stiu de ce dar as fi vrut la ambele sa fie altfel finalul. Amandoi sunt la fel in sensul ca nu pot trai fara "munca" lor. :D

Damn, that 13 looks good!!!!! Inca oscilez intre Cameron si 13 ptr "best fuckable"......
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Post Reply