Cautam hosting pentru DcHub

From administration
Locked
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Cautam hosting pentru DcHub

Post by TiTex »

Howdy!
Am decis sa mut hubul pe un alt server ca serverele de cs,hl sa nu imparta conexiunea de net cu el, asa ca daca stie cineva un hosting k-lumea , sau are cineva un "server" pe care l-ar putea hosta , postati aici propunerile.
Ma intereseaza - sa am acces direct pe server prin ssh. (obligatoriu).
- sa aibe apache,php,mysql instalate
- acces la baza de date prin phpmyadmin
De preferinta hostingul sa fie din CJ si sa nu coste prea mult.
Alta posibilitate ar fi , daca aveti careva un PC vechi care nu-l mai folositi si vreti sa-l vindeti sau in schimbul acceselor care vi le putem oferi vreti sa ne ajutati ... postati ofertele.
Ma intereseaza un PC la aprox 2000 MHz (Intel P3/4) , minim 512 rami (sau placa de baza sa stie DDR2, pt ca am eu rami), HDD vreo 20GB e suficient, placa de retea functionala. Optionale: mouse,tastatura,cd-rom.Cu alte cuvinte sa aibe aprox 2GHz procesoru' si sa fie in stare de functionare.De hostat il hostez eu, deci nu trebuie sa va faceti griji pentru factura de curent sau sa platiti internet pt el.

Mersi!
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Cautam hosting pentru DcHub

Post by TiTex »

Am rezolvat ...
Topic Inchis!
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Locked