[2008] NeedForSpeed - Undercover

Gamers zone...
Post Reply
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

[2008] NeedForSpeed - Undercover

Post by fpz0r »

Image
< Homepage >

Minimum System Requirements

Windows XP and VISTA with latest service pack installed
Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8GHz or higher (3.0GHz if running Windows Vista)
1GB RAM
Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only) using a supported chipset (see below)
DirectX compatible sound card
8X or faster DVD Drive
5.5 GB of HD space required to install game
DirectX Nov 2007 edition (included)
To play online a network card is required for broadband connectivity
sursa

Trailer


Tot ce pot sa zic dupa ce m-am jucat cateva ore e ca nu m-am asteptat la asa ceva.Credeam ca va fi un most wanted cu grafica mai buna,masini noi si gameplay putin modificat.Jocul pana acum mi se pare destul de usor , politia nu e nici macar la fel de "dura" ca si in most wanted iar grafica nu exceleaza(cerinte mici).

Astept pareri de la cei care l-au jucat.

LE: Avansand in joc am observat ca devine mai greu sa castigi si sa domini cursele :) , un lucru bun zic eu.
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: NeedForSpeed - Undercover

Post by TiTex »

pare fain jocul , dar din pacate n-am PC sa-l pot juca :)
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Frost

Re: NeedForSpeed - Undercover

Post by Frost »

e cel mai usor nfs pana acum, cand am deblocat masinile Tier1 am si cumparat un Bugatti si l-am tunat la maxim, si ce sa zic mie mi se pare un joc foarte prost facut. ma gandesc cand vom avea calitatea lui most wanted sau seria underground :P

PS: cred ca ma reapuc de cs >:)
Lifeless

Re: [2008] NeedForSpeed - Undercover

Post by Lifeless »

CEL MAI PROST JOC EVER! CEL MAI PROST NFS!!!! am jucat 3 zile incontinuu si l-am terminat!!!! SUPER NASOL!

underground 2 rules! si neoane si geamurile le poti schimba si farurile..si stopurile..si multe altele!! no dout,underground 2 rules!! mersi de topic dar e jalnic jocul. bafta all la cs:D
Post Reply