Dexter

Seriale preferate, discutii si pareri
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Dexter

Post by mycroic3 »

pe FL ep1 sez8, o aparut de azi dim de la 6 :D aici ii si un trailer :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ckzE5vT0wc
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Dexter

Post by WoLvA »

filelist
Image
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Dexter

Post by mycroic3 »

I own you... the best part :X

Slay3r
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 867
Joined: Mon Dec 26, 2011 10:24
Nume Real: Alex

Re: Dexter

Post by Slay3r »

Episodul 6 din sezonul 8 o fost chiar neasteptat, adica ce va urma mai bine zis, deabia astept sa vad urmatorul episod .
Super episodul 7, un serial ca si acesta as urmari tot timpul.
Pacat ca la noi nu se face asa ceva.
The ability to speak does not make you intelligent .
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Dexter

Post by TiTex »

uuuuu 2 episodes left , din ce in ce mai bun :D
eu eram sigur ca nu o sa scape dexter dar se pare ca scenaristii vor sa ne faca o surpriza ... sau cel putin asa PARE

"password" ? ... no no no "fucking password" =))

-- Editat --

damn , acum vad ca nu a aparut episod azi :( ... deci 3 episodes left
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Dexter

Post by Pixar »

:)Ce ziceti de final ?, eu sincer speram sa fie un happy end(desi nu-mi prea plac, Dexter a fost ceva unic pentru mine), finalul a fost ceva stil Dexter, cu intorsaturi si schimbari de situatii de pe minut pe minut, totusi nu cea ce speram eu personal, dar ceva ce se potrivea totusi.

Nu stiu cu ce o sa-mi omor timpul liber tinand cont ca si Breaking Bad se termina.. din pacate!
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Dexter

Post by TiTex »

acceptabil finalul ... dar as fi vrut sa fie ceva mai spectaculos, nu prea mi-a convenit ideea ca dexter sa supravietuiasca si sa-si duca zilele undeva aiurea cum se arata la final , era mult mai captivant daca era descoperit de Batista si sa fie urmarit,vanat si pana la urma prins... doar ca poate asa Hannah s-ar fi intors dupa el daca era prins in viata si nu mai ramanea cu micul Harry in Argentina :)) .
Iar partea cu Deb m-a cam intristat , as fi vrut sa supravietuiasca ... dupa cum am zis mai sus era mai ok finalul daca Dexter ar fi trecut in lumea cealalta (daca exista) si sa fi supravietuit Deb
E clar ca episodul nu s-a ridicat la nivelul serialului ca un intreg.

Oricum e unul din serialele mele preferate , alltime ... si probabil o sa-l revand peste vreo cativa ani din nou cap-coada :D
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Dexter

Post by mycroic3 »

hmmm finalul este in suspans...acea privire din ultimele secunde...am o vaga banuiala ca or sa mai faca un sez...nu chiar acum dar in viitorul apropiat, cine stie :D...parerea mea
Post Reply